Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Нд, 20.08.2017, 06:00..........

Головна » 2014 » Березень » 28 » «Вшановуємо пам'ять Кобзаря»
«Вшановуємо пам'ять Кобзаря»

Рік Тараса Григоровича Шевченка учні Валківського ліцею імені Олександра Масельського відзначили багатьма заходами, метою проведення яких було виховання патріотизму, пошани до особистості Кобзаря, зацікавлення його багатогранним талантом, відчуття краси та сили поезії.

З любов’ю вплели у вінок слави Кобзареві скромні квіти власної творчості ліцеїсти – шанувальники Слова. Геніальний поет живе в піснях, у думах і в душах українців, тож до нього, вічно живого, зверталися семикласники в листах, зразком якого є лист Аліни Буряк.

Дорогий Тарасе Григоровичу!

Я щаслива, бо маю чудову нагоду написати листа своєму улюбленому поету – Вам. Ви не просто Людина з великої літери, а справжній Пророк українського народу.

В нас із вами багато спільного: ми – українці, в нас одна релігія, мова, ми не можемо прожити без слова, й мені також не байдужа доля України.

У своєму листі мені б хотілося сказати декілька слів про неньку Україну. Почну з того, що вона давно вже стала вільною й незалежною, але тільки формально. Адже в нас і досі панують «пани», просто вони мають інше ім’я. Державна скарбниця спустошена, звичайні люди живуть украй бідно. Натомість заможні живуть розкішно. Влада геть забула про нас. громадянам увірвався терпець і, більше не в змозі терпіти, вони почали повставати. Урядовці, живучи в своїх розкішних апартаментах, не бажають дбати про народ.  У нас більше немає Президента, оскільки він зрадив народ, надаючи безжальні накази вбивати повсталих. Чимало українців віддали життя за Вкраїну. Вони – наші герої. Ми пам’ятатимемо їх.

Хочу сказати, що, читаючи Вашого всесвітньовідомого Кобзаря, я навчаюся, з користю проводжу вільний час, а також долучаюсь до незвіданого – Слова. Ви – одна людина, у Вас – одна доля, а талантів- безліч!

Я знаю, що звідти не повертаються, але Ви - живий. Чуєте, живий! Живете Ви в пам’яті й серцях усіх українців.

Закінчуючи свого листа, я хочу попросити Вас помолитися за Україну й попрохати Всевишнього дати нам наснаги, сил і натхнення, віри в краще майбутнє й любові один до одного, а також благословення на перемогу в  можливій війні!

Ви – наш поет, художник і справжній геній. І Вас неможливо забути, бо Ви – неповторний, вічний, найкращий!

З любов’ю й пошаною до Вас

учениця 7-В класу Аліна Буряк

Слово формує світ. Спотворене слово спотворює його. Вивчають мову, заглиблюючись у її багатство, люблять, шанують, бережуть і користуються щирим, неспотвореним Словом юні поети ліцею. Їхніми зусиллями створено чергову збірочку поезій, присвячених Тарасу Шевченку, Батьківщині, родині. Хай від проникливого дитячого слова світ стає світлішим, яснішим, кольоровим!

Категорія: Різне | Переглядів: 284 | Додав: VLKxADMIN | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2014  »