Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS Сб, 17.11.2018, 20:17..........

Головна » 2017 » Грудень » 17 » Участь у районному краєзнавчому практикумі
Участь у районному краєзнавчому практикумі

15.12.2017 на базі Валківського районного ЦТКЕУМ була проведена районна краєзнавча конференція «Видатні випускники моєї школи», в якій взяли участь юні краєзнавці загальноосвітніх навчальних закладів району. Достойно представили результати свої краєзнавчої діяльності учні Валківського ліцею, а також Гонтів`ярської та Минківської філій.

Красномовно розповіли учні для всіх присутніх про відомих випускників своїх навчальних закладів:

• випускника Валківської середньої школи 1958 року, автора слів Гімну Валківського району - Гуру А.Х.,
  • українських письменників-земляків П.Й.Панча та В.Минка.

Під час конференції школярі розповіли про відомих випускників своїх шкіл – земляків, які мають здобутки в тих чи інших галузях: в науці, освіті, культурі, медицині, сільському господарстві та інш. На конференцію були запрошені гості: директор Валківського краєзнавчого музею Поліщук Т.В., інженер пожежної охорони, полковник внутрішньої служби, житель сел. Ков’яги, краєзнавець Ганзій В.А., які привітали учасників конференції та доповнили виступи юних краєзнавців цікавими краєзнавчими матеріалами. По закінченню заходу делегати конференції прийняли і затвердили звернення до учнівської молоді Валківщини.

З В Е Р Н Е Н Н Я

школярів Валківщини – учасників районної краєзнавчої конференції «Видатні випускники моєї школи» до учнівської молоді району

1. Виховувати в учнів почуття любові й гордості до своєї Батьківщини, поваги до відомих земляків.

2. Залучати учнівську молодь до активної діяльності з вивчення життєвого та творчого шляху видатних випускників шкіл.

3. Організовувати зустрічі в навчальних закладах району з участю видатних земляків.

4. В шкільних музеях, музейних кімнатах та куточках створити розділ, присвячений видатним випускникам шкіл.

Переглядів: 108 | Додав: VLKxADMIN | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »