Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS Сб, 17.11.2018, 20:18..........

Головна » 2018 » Червень » 18 » Участь у 52-их районних туристських змаганнях школярів
Участь у 52-их районних туристських змаганнях школярів

14-15 червня 2018 року  на території сел. Ков’яги та лісового масиву села Баранове  відбулися 52-гі районні туристські змагання школярів, у яких взяли участь команди Валківського ліцею та Гонтів`ярської філії.

В загальнокомандному заліку в старшій віковій групі стала команда  ІІІ місце у команди Гонтів’ярської філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського (тренер Положій В.В.). В молодшій віковій групі І місце здобула команда Валківського ліцею імені Олександра Масельського (тренер Токар С.Г.), а ІІІ місце у команди Гонтів’ярської філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського (тренер Положій В.В.).

Переможцем на туристській смузі перешкод в особистому заліку стала Білецька Аліна (Гонтів’ярська філія Валківського ліцею імені Олександра Масельського) – І місце,
     На туристській смузі перешкод в молодшій віковій групі в особистому заліку переможцями та призерами стали:  Бондаренко Єлизавета (Гонтів’ярська філія Валківського ліцею імені Олександра Масельського) – ІІІ місце, Войтенко Дмитро (Гонтів’ярська філія Валківського ліцею імені Олександра Масельського) – ІІІ місце.
     В змаганнях зі спортивного орієнтування в старшій віковій групі в особистому заліку переможцями та призерами стали: Білецька Аліна (Гонтів’ярська  філія Валківського ліцею імені Олександра Масельського) – І місце, Гура Руслан (Валківський  ліцей імені Олександра Масельського) – ІІІ місце.
      В змаганнях зі спортивного орієнтування в молодшій віковій групі в особистому заліку переможцями та призерами стали: Бондаренко Єлизавета (Гонтів’ярська філія Валківського ліцею імені Олександра Масельського) – І місце, Салащенко Богдана (Валківський  ліцей імені Олександра Масельського) – ІІ місце, Нестеренко Поліна (Валківський  ліцей імені Олександра Масельського) – ІІІ місце, Голубченко Павло (Валківський  ліцей імені Олександра Масельського) – І місце, Голубченко Артем (Валківський  ліцей імені Олександра Масельського) – ІІ місце.
        В змаганнях з туристських навичок в старшій віковій групі на ІІ місці – команда Гонтів’ярської філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського, ІІІ місце у команди Валківського ліцею імені Олександра Масельського.  В цьому виді змагань в молодшій віковій групі перемогу здобула команда Валківського ліцею імені Олександра Масельського, ІІ місце зайняла команда  Гонтів’ярської філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського.

Переглядів: 80 | Додав: VLKxADMIN | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »