Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Ср, 13.12.2017, 20:38..........

Головна » 2013 » Травень » 9 » ПОРІДНИЛИСЯ РАЙОНАМИ
ПОРІДНИЛИСЯ РАЙОНАМИ
   8  травня  2013  року  делегація  Валківського  району,  до  складу  якої  входили  представники  Валківського  ліцею,  відвідала  з  візитом  Кіровоградщину.  Шлях  пролягав  до   Онуфріївського  району  Кіровоградської  області,  де  в  роки  війни  героїчно  полягли  наші  земляки. Учасники  поїздки,  серед  яких  були  і  родичі  загиблих,  відвідали  с. Млинок,  де  висадили  привезені  з  Валківщини   дерева.  Ця  акція  пройшла  під  девізом "Полеглим  синам  від  Валківщини - матері !"  До  пам"ятника  були  покладені  живі  квіти  та  поставлені  корзини.  Далі  дорога  привела  в с.Зибкове,  де  наших  представників  вже  зустрічали  юні  пошуківці,  саме  завдяким  яким  родини   39-ти  загиблих  воїнів  знають  точне  місце  поховання  їх  рідних,  а  деякі,  навіть,  вже  мали  змогу  відвідати  ті  місця.
Члени  делегації  стали  учасниками  унікального  за своїми  емоціями  заходу  -  факельної  ходи ( це  коли  мешканці  всього  села - від  малого до  великого - пізно  ввечері  виходять  зі  свічками  та  лампадками  і  урочисто  крокують  до  пам"ятника  визволителям  та  до  пам"ятника  загиблим  землякам,  залишаючи  свічки  біля  них).
Подарунком  зибківцям  від  ліцеїстів  став  святковий  концерт,  а  родичі  загиблих  валківчан  подарували  учням  школи  лазерний  пристрій  для  оформлення  свят.
А  всі  мешканці  с.Зибкове   від  представників  делегації  Валківщини  отримали  ще  один  подарунок  -  святковий  феєрверк!

"Юні  музеєзнавці" Валківського  ліцею  у  музеї  Зибківської  ЗОШ І-ІІІ ст.                       Під  час  одного  з  концертних  номерів.

Представники  Валківської  делегації  разом  з  директором                            Братська  могила  в  с.Зибкове  Онуфріївського  району  Кіровоградської  області,
                                      Зибківської  школи  Глінкіною З.І.  перед  факельною  ходою.                        в  якій  разом  з  іншими  бойовими  побратимами  поховані  6 уродженців  Валківщини.
Категорія: Героїко-патріотичне виховання | Переглядів: 279 | Додав: natiksng | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2013  »