Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Пн, 25.06.2018, 19:57..........

Форма входу
Меню сайту
PISA
  
        
Головна » 2018 » Травень » 23 » Нагородження переможців
15:31
Нагородження переможців

23 травня 2018 року у залі пленарних засідань районної ради відбулась церемонія відзначення переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Харківського територіального відділення Малої Академії Наук  України та переможців олімпіад районного та обласного рівнів та їх наставників - вчителів. Грамотами Валківської районної ради та Валківської райдержадміністрації відзначені учні ліцею: 

  

1. ОЛІЙНИК ТЕТЯНА - учениця 11 класу Валківського ліцею ім. О. Масельського, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України за напрямком «Науки про Землю» (в секції «Геологія, геохімія та мінералогія») 
2. ДАРАГАН ДМИТРО - учень 10 класу Валківського ліцею ім. О. Масельського, призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України за напрямком «Науки про Землю» (в секції «Кліматологія та метеорологія») та ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з географії та астрономії 
3. БЕЗУГЛИЙ НАЗАР - учень 9 класу Валківського ліцею ім. О. Масельського, призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України за напрямком «Історія» (в секції «Всесвітня історія») та ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з історії, правознавства 
4. КОВАЛЬОВА МАРІЯ - учениця 10 класу Валківського ліцею ім. О. Масельського, призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з української мови та літератури 
5. ЛАСТОВИЧ АЛІНА - учениця 11 класу Валківського ліцею ім. О. Масельського, призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з української мови та літератури 
6. ЗАНЬ КАТЕРИНА - учениця 9 класу Валківського ліцею ім. О. Масельського, призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з іноземної мови (англійська) 
7. КОВАЛЕНКО КАТЕРИНА - учениця 11 класу Валківського ліцею ім. О. Масельського, призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з економіки 
8. ДОРОЖКО МАРІЯ - учениця 9 класу Валківського ліцею ім. О. Масельського, призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України за напрямком «Історія» (в секції «Історичне краєзнавство») 

та їх вчителі-наставники: 

ВОВК ВОЛОДИМИР ФЕДОРОВИЧ - учитель географії Новомерчицького навчально-виховного комплексу та Валківського ліцею імені Олександра Масельського 
ГУБСЬКА ТАМІЛА ВАЛЕНТИНІВНА - учитель історії, економіки Валківського ліцею імені Олександра Масельського 
КОЛЯДА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА – учитель української мови та літератури Валківського ліцею імені Олександра Масельського 
ГУБСЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА – учитель української мови та літератури Валківського ліцею імені Олександра Масельського 
КОРЕЦЬКА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА - учитель англійської мови Валківського ліцею імені Олександра Масельського 
БІЛОКУДРЯ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА - учитель правознавства Валківського ліцею імені Олександра Масельського 
ТОКАРЬ СЕРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ - учитель фізики Валківського ліцею імені Олександра Масельського 

Переглядів: 61 | Додав: VLKxADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018
Використовуються технології uCoz