Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Ср, 20.09.2017, 02:25..........

Головна » 2015 » Травень » 26 » Анастасія ПОДПОРІНОВА
Анастасія ПОДПОРІНОВА

Анастасія  ПОДПОРІНОВА

Вона посміхається такою сонячною посмішкою, що здається дівчинкою-весною з відомої пісні. Говорить неголосно, лагідно  й привітно, а очі аж сяють допитливістю. Це Анастасія Подпорінова, гордість і її рідного 9-В, і всього товариства ліцею.

У цієї тендітної дівчини тверда воля й бійцівський характер, завдяки яким Настя долає сходинки на шляху до успіху. Сьогодні вона одна з найкращих учнів ліцею та району, відмінниця, всебічно обдарована особистість, на рахунку якої перемоги в інтелектуальних конкурсах та предметних олімпіадах. Тільки цього року вона брала участь у районних олімпіадах з фізики (І м.), української мови та літератури (І м.), англійської мови (ІІ м.), хімії (ІІ м.). А вінцем наполегливої праці учениці стало здобуття ІІІ місця в обласній олімпіаді з української мови та літератури.

Анастасія – книгоман, вона дуже багато читає, тож узяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Найкращий читач України», де, ставши переможцем районного, виборола І місце в обласному турі. Тепер її чекає в якості нагороди майбутня подорож до Львова.

Класний керівник Людмила Іванівна Ліференко захоплено розповідає про свою вихованку:

• Настя комунікабельна, відповідальна, на неї можна покластися й бути впевненим, що не підведе. Попри щільний графік, вона знаходить час для друзів, захоплень, участі в підготовці свят чи спортивних змагань. Її поважають ровесники, цінують друзі. А я щаслива мати таку ученицю!

Сама Настя на свою зайнятість не скаржиться. Навпаки вважає своє життя цікавим. Захоплюється біологією, географією, історією, українською та англійською мовами, відвідує цілий ряд гуртків, любить працювати з комп’ютером і робити подарунки подругам, а також сімейні мандрівки на велосипедах.

А ще Настуся дуже любить тата й маму і вважає свою сім`ю щасливою та дружною. Дякуючи батькам, вважає дівчинка, вона має таке цікаве, насичене життя. Вони – її порадники й найкращі друзі, які завжди поряд: разом мандрують рідним краєм, разом ходять на риболовлю, зустрічають ранкові зорі, відпочивають. Спасибі ж Наталії Олександрівні та Олександру Миколайовичу за виховання доньки – прекрасної людини, здібної учениці Анастасії, ще однієї зірочки у великому сузір’ї ліцею!

Категорія: Маленькі зірочки великого товариства | Переглядів: 274 | Додав: VLKxADMIN | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »