Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS Нд, 22.09.2019, 04:35..........

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 159 160 »

23 серпня 2019 року учні та педагогічні працівники закладу взяли участь у районних заходах до Дня Державного Прапора.

Ð¡Ð²Ñ–тлина від Валківська міська рада.

Переглядів: 21 | Додав: VLKxADMIN | Дата: 23.08.2019 | Коментарі (0)

У липні 2019 року Козар Іванна, учениця 10 класу, пройшла навчання в літній школі Alpadia Language School (Англія) і отримала сертифікат про закінчення курсу з відмінними оцінками.

Під час перебування в літній школі Іванна поспілкувалася зі студентами та школярами з інших країн, дізналася про навчання в їхніх закладах. Також відвідала Будинок Парламенту, Британський музей, Вестмістерське абатство, Букенгемський палац, Кембрідж, Біг Бен тощо.

Переглядів: 31 | Додав: VLKxADMIN | Дата: 14.08.2019 | Коментарі (0)

З 8 по 11 липня 2019 року Безуглий Назар, учень 11-А класу, у складі делегації України, за підтримки Міністерства освіти і науки України, взяв участь у молодіжному тижні "Enter! — наші життя, наші права" в Стразбурзі (Франція).

Захід був організований Молодіжним департаментом Ради Європи та зібрав близько 250 молодих людей та молодіжних працівників із 50 країн, а також представників місцевих та регіональних органів влади та молодіжних організацій.

Одне із завдань заходу полягало в аналізі процесу впровадження Рекомендацій щодо доступу молодих людей з неблагополучних районів до соціальних прав, що були прийняті Комітетом Міністрів Ради Європи у 2015 році у відповідь на виклики та ризики, з якими стикаються молоді люди щодо фізичного та психічного здоров’я, насилля та виключення.

Під час молодіжного тижня учасники обмінялися досвідом у сфері реалізації та забезпечення доступу до соціальних прав на місцевому рівні, обговорили роль молодіжної роботи та місцевої молодіжної політики у сприянні доступу молоді до соціальних прав.

Також учасники мали можливість відвідати молодіжні організації в Страсбурзі та безпосередньо ознайомитися з їхньою діяльністю, підготувати пропозиції щодо короткострокових та довгострокових заходів для покращення доступу молоді до соціальних прав на національному та місцевому рівнях.

Молодь відвідала Страсбург у рамках молодіжного тижня «Enter! – наші життя, наші права»

Переглядів: 26 | Додав: VLKxADMIN | Дата: 09.08.2019 | Коментарі (0)

У липні 2019 року члени Дитячого Парламенту ліцею відпочивали у літньому таборі у Румунії. Табір зробив дітей трьох країн, а саме України, Молдавії та Румунії, справжньою родиною. Діти  працювали, розважались, а найголовніше, подолали гірську вершину 1904 м., допомагаючи один одному, використовуючи мову жестів, обіймів, посмішку, яка зігрівала впродовж всієї подорожі. Подорож була організована в рамках впровадження Регіональної програми DАRE "Освітні і соціальні інновації в Україні, Молдові та Румунії для кращого життя наших дітей" за підтримки "Карітас" (Австрія).

Світлина від Тамили Губської. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Тамили Губської.

Переглядів: 31 | Додав: VLKxADMIN | Дата: 09.08.2019 | Коментарі (0)

З 7 по 9 липня 2019 року Бабенко Л.А., вчитель зарубіжної літератури ліцею, взяла участь у П'ятій національній (не)конференції для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2019! Це без перебільшення ключова подія року для вчительства України і найбільший освітянський фестиваль у Центральній і Східній Європі!

Світлина від Julia Milenina. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Natalia Tserklevych. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Julia Milenina.

Переглядів: 70 | Додав: VLKxADMIN | Дата: 08.07.2019 | Коментарі (0)

5 липня 2019 року заклад відвідав незалежний експерт програми «DARE – освітні і соціальні інновації в Україні, Молдові та Румунії для кращого життя наших дітей»

Переглядів: 42 | Додав: VLKxADMIN | Дата: 06.07.2019 | Коментарі (0)

4 липня 2019 року учні закладу взяли участь  у святкуванні Дня Національної поліції у м. Харків

Переглядів: 42 | Додав: VLKxADMIN | Дата: 06.07.2019 | Коментарі (0)

27 червня 2019 року у закладі відбулися урочистості з нагоди випуску 2019 року. Дараган Дмитро, Ковальова Марія та Лісконог Вікторія були нагороджені золотими медалями. Фото та відео репортаж.

Переглядів: 66 | Додав: VLKxADMIN | Дата: 28.06.2019 | Коментарі (0)

25 червня 2019 року відбулася презентація проекту Дитячого Парламенту КЗ "Валківський ліцей імені Олександра Масельського Валківської районної ради Харківської області" "Кімната тимчасового перебування" та "Relax room" на базі дитячого відділення Валківської ЦРЛ. У теплій, душевній атмосфері зустрілися всі, хто долучився до реалізації проекту: учасники Дитячого Парламенту, іх батьки, представники місцевої влади. Ми дуже сподіваємось, що люди, які потребують допомоги, відчують в нашій кімнаті домашній затишок і тепло.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

Переглядів: 63 | Додав: VLKxADMIN | Дата: 26.06.2019 | Коментарі (0)

21 червня 2019 року відбулося урочисте закриття пришкільного табору

Три тижні дуже швидко пролетіли.

Ми розважились і відпочили.

Та вже - фінал. Заключне свято:

Востаннє беремось до справ завзято!

Спочатку на лінійці все згадали

І найактивніших повідзначали,

І вирішили, що наступне літо

Знов на майданчику ми маємо зустріти!

А далі узялись до діла:

Пісні дитячі в небо полетіли.

Тож скажемо - таки усім відверто:

Ми дуже задоволені концертом!

Опісля по загонах шикувались

І довго один з одним розтавались.

Загоне дружний, до побачення!

Час на майданчику не марно був потрачений.

Ну а тепер гайда на дискотеку!

І не завадять нам ні дощ, ні спека!

Сидіти, сумувати просто ніколи.

Прощай, майданчику! Привіт, канікули!!!

Переглядів: 43 | Додав: VLKxADMIN | Дата: 21.06.2019 | Коментарі (0)

«  Вересень 2019  »