Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS Сб, 17.11.2018, 22:29..........

ЗНО-2019

Харкіський регіональний центр оцінювання якості освіти

Календар ЗНО- 2019

Що очікувати від ЗНО-2019 (Прес-реліз)

УВАГА!!!

Важлива інформація для учасника ЗНО-2019

Навчальний рік увійшов в активну фазу, і все більше випускників цікавляться змістом і процедурами зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Тож повідомляємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).

Випускникам закладів загальної середньої освіти результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

• українську мову і літературу;
  • математику або історію України (на вибір учасника);
  • ще один предмет із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мова).

Важливо наголосити, що 2019 року учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язково проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з двох предметів: з української мови і  математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір. Нагадаємо, що 2018 року для вказаної категорії осіб обов’язковою була державна підсумкова атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання лише з української мови.

Український центр продовжує приділяти значну увагу посиленню інклюзивного компоненту оцінювань, тож 2019 року особи з порушеннями зору матимуть можливість пройти зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України та біології: завдання будуть надруковані рельєфно-крапковим шрифтом Брайля. Окрім цього, 2019 року пройде апробація технології проведення зовнішнього незалежного оцінювання для осіб із глибокими порушеннями зору, яка передбачає використання комп’ютерної техніки та спеціальних програмних засобів для сліпих і слабозорих людей. Апробація відбудеться під час додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України та біології.

Як і в минулі роки, за запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.

Реєстрація на ЗНО розпочнеться 5 лютого

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які проходитимуть тестування в 2019 році, розпочнеться 5 лютого. Відповідний наказ, яким затверджений календарний план проведення ЗНО-2019, підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Згідно з документом, особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня. Випускники минулих років можуть зареєструватися на ЗНО до 25 березня 2019 року.

Формування та відправлення до Регіональних центрів оцінювання комплектів реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів), які складатимуть у 2019 році державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, здійснюється керівниками навчальних закладів до 18 березня 2019 року.

Не пізніше 30 квітня усі зареєстровані учасники отримають можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення кожного тесту.

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання окремих категорій осіб, які не матимуть можливості зареєструватись в основній період, зокрема, учасників АТО та осіб з непідконтрольних територій, триватиме з 03 до 20 травня.

В Українському центрі оцінювання якості освіти також повідомили, що цього навчального року додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Відповідно, внесення змін до реєстраційних даних учасників буде можливим тільки до 25 березня.

Заходи

щодо підготовки учнів 11-х класів КЗ "Валківський ліцей імені Олександра Масельського

Валківської районної ради Харківської області" до зовнішнього незалежного оцінювання у 2019  році

№  з/п

Назва заходів

Термін виконання

Виконавці

Примітка

Участь учнів 11-х класів в пробних ЗНО, які організовуються на базі ВУЗів

1.

Проведення інформаційно-просвітницької роботи серед учнів та батьків щодо ЗНО.

1.

Участь вчителів, які викладають в 11-х класах, в тематичних семінарах щодо підготовки учнів до ЗНО

1.

Планування та постійне удосконалення роботи щодо відпрацювання у школярів навичок виконання тестових завдань різної форми й різного ступеня складності.

1.

Моделювання процедури ЗНО із учнями, проведення ділової гри.

1.

Демонстрування учням 11-х класів всіх форм тестових завдань.

1.

Ознайомлення з матеріалами для підготовки до тестування з окремих предметів.

«  Листопад 2018  »