Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS Сб, 28.03.2020, 20:45..........

Учнівська сторінка

На цій сторінці містяться матеріали для учнів

Правила  дрес- коду учнів КЗ «Валківський ліцей імені Олександра Масельського»

• Учні навчального закладу повинні дотримуватися ділового стилю в одязі при відвідуванні навчального закладу.
  • Одяг має бути зручний, практичний.
  • Верх: блузки, сорочки, футболки, светри, кофти, жакети, жилети  спокійних відтінків.
  • Низ: брюки темних кольорів, спідниці, сарафани, сукні спокійних відтінків, середньої довжини.
  • У спортивній формі дозволяється відвідувати лише уроки фізичної культури.
  • Забороняються: оголювати живіт,плечі, спину, носити джинси з дірками, шорти, одяг з глибоким декольте, відкриті майки на тонких бретельках, прозорий одяг.
  • Взуття повинно бути зручним на низьких або середніх підборах.

ПРАВИЛА
КОРИСТУВАННЯ МОБІЛЬНИМ ЗВ’ЯЗКОМ

Знання і виконання Правил мобільного етикету – це ознака вихованості та високої культури спілкування абонента. Адміністрація школи, учнівське самоврядування та батьківський комітет радить усім абонентам мобільного зв’язку дотримуватися розробленого нами мобільного етикету, який допоможе гармонійно поєднувати особисту свободу абонента та повагу до інтересів оточуючих:

• Слід вимикати телефон або переведення телефону під час занять у режим «без звуку».
  • Під час проведення уроків суворо забороняється використання мобільних телефонів, якщо це не передбачено вчителем під час вивчення теми.
  • Якщо ж ця заборона буде порушена, то вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам учня.
  • Якщо необхідно зв’язатись з кимось по телефону, то краще зробити це на перерві.
  • Відповідальність за збереження мобільного телефону пролягає повністю на його власника. У випадку крадіжки телефону, пошук його не входить у компетенцію дирекції школи чи вчителів, відповідальності за збереження їх вони не несуть.
  • Слід запитувати дозволу, перш ніж когось сфотографувати або зняти відео на свій мобільний, тому що порушується приватне життя інших людей.
  • Слід переводити свій мобільний телефон у режим «без звуку» або користуватися послугою «Голосова пошта» під час класних та загальношкільних заходів, у театрах, музеях, на виставках, у кінотеатрах, у бібліотеці.

Пам'ятка "Як не стати жертвою вуличного злочинця"

В Україні запрацювала гаряча лінія з питань протидії булінгу Телефон 116000

Правила поводження з вибуховонебезпечними предметами:

«  Березень 2020  »