Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Ср, 25.04.2018, 00:43..........

Учнівська сторінка

На цій сторінці містяться матеріали для учнів

Для учнів 11-х класів

Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі – Інститут) проводить День відкритих дверей факультету соціально-економічного управління для випускників шкіл, який відбудеться 21 квітня 2018 року, за адресою: м.Харків, пр. Московський, 75.

Запрошуються прийняти участь у цьому заході випускники 11 класів загальноосвітніх шкіл Вашого району.

Під час заходу буде проведено тренінг, на якому розглядатимуться проблемні питання, які виникали у абітурієнтів під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році за дисциплінами: українська мова та література, історія України, математика, географія, англійська мова.

Учасникам тренінгу бажано мати при собі зошити з пробного ЗНО з того предмету, який ними буде обрано для вдосконалення наявних знань, та кулькову ручку.

Початок заходів – о 10:00; орієнтовна тривалість – 2 години.

Дистанційна підготовка до проходження ЗНО на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України: для доступу до навчальної програми необхідно зареєструватися на сайті Інституту:  http://kbuapa.kharkov.ua/school/index.php

Правила поводження з вибуховонебезпечними предметами

Порядок дій при виявленні вибуховонебезпечного або підозрілого предмета

Як розпізнати небезпечний предмет