Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Вт, 17.10.2017, 11:42..........

Форма входу
Меню сайту
Категорії розділу
Культурні події ліцею [107]
Спортивні події ліцею [69]
Візити [44]
Різне [166]
Освітні події ліцею [234]
Героїко-патріотичне виховання [115]
Бібліотека [19]
Дитяча творчість [37]
Конкурсне приймання до ліцею [1]
ЗНО 2016 [6]
Маленькі зірочки великого товариства [2]
PISA
Національна дитяча гаряча лінія

Сторінка логопеда

Р О З К Л  А Д

логопедичних занять з учнями Валківського ліцею

ім. Олександра Масельського у  2017 – 2018 навчальний рік

 

Понеділок

Середа

П’ятниця

7.40 – 8.25

група ФНМ

1-А

 

група ФНМ

1-А,1-Б

 

 

8.30 –  8.55

Індивідуальні заняття

 

 

9.25 – 10.10

 

група з вадами читання і письма

2-В

 

10.30 – 11.15

група НВЗНМ

1- А, 1- В

 

група ФФНМ

1-А,1-Б  клас

 

група ФФНМ

1-А,1-Б,1-В клас

 

11.35 – 12.20

група НВЗНМ

1-Б

 

група ФНМ

1-В клас

 

група НВЗНМ

1-Б клас

 

12.30 – 13.15

група ФФНМ

1-А,1-Б

 

група ФФНМ

1-В клас

 

група НВЗНМ

1- А,1- В клас

 

13.25 – 14.10

група з вадами читання і письма

2-А, 2-Б

група НВЗНМ

1-А,1-Б,1-В

 

група з вадами читання і письма

2-А,2-Б,2-В клас

 

Логопедичні заняття відвідують

уроки

Понеділок

 Середа

П’ятниця

7.40 - 8.25

Довга Софія

Рижко Степан

Сафонов Єгор

Федь Дарія

Базюк Сніжана

Бистрай Владислав

Рижков Костянтин

Колісник Аня

 

 

1-й

8.30 – 8.55

Індивідуальні заняття

 

Пилипенко Ілля

Губська Анастасія

Ігнатов Ігнат

Маркарян Карен

Панченко Єгор

 

2-й

 

 

 

 

 

 

3-й

Кривко Олексій

Левчук Ілля

Москаленко Ольга

Харченко Ол-др

Шевченко Іван

Бородінова Вікторія

Каштанов Андрій

Павленко Арсен

Половик Артем

Пономаренко Тімур

Бреславець Артем

Власов Михайло

Клименко Денис

Любімов Тімур

Мякота Софія

Назарько Аліса

Шинкаренко Данило

 

 

4-й

Овчаренко Любов

Семко Леонід

Снігир Олександр

Трохименко Катя

Шутенко Юрій

Дербуш Катерина

Шаповал Марія

Строменко Катерина

Лічний Михайло

 

Овчаренко Любов

Семко Леонід

Снігир Олександр

Трохименко Катя

Шутенко Юрій

 

 

 

 

5-й

Бородінова Вікторія

Бреславець Артем

Власов Михайло

Каштанов Андрій

Клименко Денис

Павленко Арсен

Половик Артем

Пономаренко Тімур

Редько Дмитро

Любімов Тімур

Мякота Софія

Назарько Аліса

Шинкаренко Данило

Кривко Олексій

Левчук Ілля

Москаленко Ольга

Харченко Ол-др

Шевченко Іван

 

 

6-й

Бусек Кіра

Вельможний Єгор

Вельможний О.

Ковальчук Геннадій

Кривко Олексій

Левчук Ілля

Овчаренко Любов

Снігир Олександр

Трохименко Катя

Харченко Ол-др

Бусек Кіра

Вельможний Єгор

Вельможний Олексій

Губська Анастасія

Ігнатов Ігнат

Ковальчук Геннадій

Маркарян Карен

Панченко Єгор

 

Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2017
Використовуються технології uCoz