Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS Чт, 18.07.2019, 05:31..........



Форма входу
Меню сайту
  
        

Розклад роботи факультативів

Затверджую 03.09.2018   Директор ліцею                 В.І. Грєхова
Погоджено 03.09.2018     Протокол № 71 від 26.08.2018 Голова ПК               Л.А. Бабенко
Погоджено 03.09.2018     Начальник Валківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області   С.М. Палун

Г Р А Ф І  К  

проведення  факультативів,  індивідуальних  консультацій в 2018 / 2019 навчальному році 

Клас Форма заняття Предмет Прізвище, ім`я, по батькові вчителя День та час проведення
5-А Факультатив Розв'язуємо текстові задачі Кравцова Ріта Анатоліївна середа, 1420 – 1505
Індивідуальні заняття Англійська мова Скрипніченко Наталія Іванівна четвер, 1325 – 1410
5-Б Факультатив Розв'язуємо текстові задачі Кравцова Ріта Анатоліївна вівторок, 1420 – 1505
Індивідуальні заняття Англійська мова Бабіч Ірина Іванівна середа, 1420 – 1505
5-В Факультатив Розв'язуємо текстові задачі Кравцова Ріта Анатоліївна понеділок, 1420 – 1505
Індивідуальні заняття Англійська мова Бабіч Ірина Іванівна четвер, 1325 – 1410
6-А Факультатив Розв'язуємо текстові задачі Бабічева Ніна Василівна п`ятниця, 1420 – 1505
6-Б Факультатив Розв'язуємо текстові задачі Бабічева Ніна Василівна понеділок, 1420 – 1505
6-В Факультатив Розв'язуємо текстові задачі Котелевець Надія Андріївна п`ятниця, 1420 – 1505
7-А Факультатив Вибрані питання алгебри Кравцова Ріта Анатоліївна четвер, 1515 – 1600
7-Б Факультатив Вибрані питання алгебри Кравцова Вікторія Олександрівна середа, 1420 – 1505
7-В Факультатив Вибрані питання алгебри Кравцова Вікторія Олександрівна вівторок, 1515 – 1600
8-А Індивідуальні заняття Українська мова Романенко Яна Віталіївна четвер (1, 3), 1515 – 1600
Індивідуальні заняття Англійська мова Іванська Валентина Олексіївна середа, 1515 – 1600
8-Б Індивідуальні заняття Українська мова Романенко Яна Віталіївна понеділок (1, 3), 1515 – 1600
Індивідуальні заняття Алгебра Фесенко Галина Віталіївна вівторок, 1420 – 1505
8-В Індивідуальні заняття Українська мова Романенко Яна Віталіївна п`ятниця, 1515 – 1600
9-А Індивідуальні заняття Українська мова Козаренко Світлана Миколаївна понеділок, 1515 – 1600
9-Б Індивідуальні заняття Українська мова Козаренко Світлана Миколаївна вівторок, 1515 – 1600
9-В Індивідуальні заняття Українська мова Козаренко Світлана Миколаївна четвер, 1515 – 1600
10-А Факультатив Задачі економічного змісту в математиці Котенко Наталія Михайлівна понеділок, 1515 – 1600
Індивідуальні заняття Українська мова Коляда Тетяна Володимирівна середа, 1515 – 1600
Індивідуальні заняття Англійська мова Корецька Людмила Василівна четвер, 1515 – 1600
10-Б Індивідуальні заняття Англійська мова Корецька Людмила Василівна середа, 1515 – 1600
Індивідуальні заняття Французька мова  Іванська Валентина Олексіївна п`ятниця, 1515 – 1600
11-А Факультатив Задачі економічного змісту в математиці Цікало Тетяна Олексіївна вівторок, 1515 – 1600
Індивідуальні заняття Українська мова Губська Тетяна Володимирівна понеділок, 1515 – 1600
Індивідуальні заняття Алгебра і початки аналізу Цікало Тетяна Олексіївна середа, 1515 – 1600
11-Б Індивідуальні заняття Біологія Забара Ольга Борисівна четвер, 1515 – 1600
Індивідуальні заняття Алгебра і початки аналізу Цікало Тетяна Олексіївна понеділок, 1515 – 1600
Індивідуальні заняття Геометрія Цікало Тетяна Олексіївна п`ятниця, 1420 – 1505
Індивідуальні заняття Географія Вовк Володимир Федорович середа, 1515 – 1600

 

Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2019
Використовуються технології uCoz