Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS Сб, 17.11.2018, 22:31..........

ПАРЛАМЕНТ В ДІЇ

14 листопада 2018 року для учасників Дитячого Парламенту КЗ «Валківський ліцей імені Олександра Масельського» було проведено практичне заняття в рамках проекту «Школа дебатів» за участю тренерів громадської організації «Солідарна молодь Харківщини».

Представники Дитячого Парламенту КЗ «Валківський ліцей імені Олександра Масельського» на засіданні молодіжної ради м. Валки, що відбулося 10.10.2018, ознайомили Валківського міського голову Скрипніченка В.В. та заступника начальника Валківського відділу поліції ГУ НП в Харківській області Головленкова А.О. з результатами реалізації першого етапу проекту «Безпека».

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении

На загальних зборах учнів КЗ «Валківський ліцей імені Олександра Масельського», що відбулися 10.10.2018, було обговорено питання щодо організації роботи Дитячого Парламенту у 2018 – 2019 навчальному році та представлено кандидатів у президенти представницького органу учнівського самоврядування ліцею: Шевченка Дениса (11-А клас), Клочко Марію (9-В клас), Козар Іванну (9-Б клас).

Відео переглянути за цим посиланням

27-28.09.2018 для учнів 8-х класів КЗ «Валківський ліцей ім. О. Масельського» були проведені тренінгові заняття  «Я – лідер» за участю членів Дитячого Парламенту навчального закладу. Учасники ознайомилися із класичними та сучасними концепціями лідерства, визначили якості лідера, відпрацювали прийоми ефективної вербальної та невербальної комунікації та обговорили перспективи роботи у Дитячому Парламенті.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди сидят ÐÐ° данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

06.09.2018 відбулися загальні збори Дитячого Парламенту КЗ «Валківський ліцей імені Олександра Масельського». Лідери учнівського самоврядування обговорили ряд важливих питань щодо організації роботи Парламенту в новому навчальному році, обрали представників в Молодіжну Раду м. Валки. А учасники консультативного семінару «Дитячий голос важливий», що проходив у м. Кишинів (Республіка Молдова), розповіли про результати цієї зустрічі та поділилися своїми враженнями від неї.

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: 10 человек, люди стоят и в помещении

Дитячий Парламент КЗ «Валківський ліцей імені Олександра Масельського» знов розпочинає свою роботу. В ході заняття «Агенти змін», що відбулося 05.09.2018 року, юні парламентарі обговорили шляхи активізації молоді та визначили фактори, що допоможуть ініціювати зміни в своїй громаді.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, экран и в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении

«  Листопад 2018  »