Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS Нд, 24.03.2019, 20:06..........Форма входу
Меню сайту
PISA
  
        

Минківська філія

Минківська філія

КЗ "Валківський ліцей імені О.Масельського"

Заклад освіти атестований (наказ відділу освіти Валківської райдержадміністрації №107 від 14.05.2015 року)

Адреса: вул. Центральна, 10, с. Минківка, Валківський район, Харківська область, 63046

  Телефон: (05753)-6-43-19  E-mail zoshminkovka@ukr.net 

Завідувач філії: Курильчик Ніна Дмитрівна

Стара версія сайту

Розклади  уроків на  2018-2019 навчальний рік

індивідуальне навчання          1, 2-3, 4, 5 та 8 класів

Графіки роботи гуртків 

на  2018-2019 навчальний рік

Учнівське самоврядування

Н О В И Н И      Ф І Л І Ї:

13.03.2019  Бажані гості…  До закладу завітали  Войтенко В.І. – голова Валківської РДА, Оноша В.П. – голова Валківської районної ради, Осадча Н.М. – перший заступник  голови Валківської РДА, Новосел В.В. – начальник відділу освіти Валкуівської РДА, Трусова Н.І. – заступник начальника відділу освіти, Михалицька Н.М. – Минківський сільський голова, Байрачний С.Ф. – генеральсний директор СТОВ «ЛАН», Редько М.Д. –начальний сільгоспуправління, Лісовин М.Я., Коваль О.М – фермери  с.Минківка. Гості бажані. Подарунки довгоочікувані: Оновлено матеріальну базу кабінету інформатики, поповнено спортивний інвентар для уроків фізичної культури!  Дякуємо за підтримку!

    

 *  *  *

07.03.2019   Свято «Українська Масниця» проведено у закладі.

 

 *  *  *

07.03.2019  Розважальна програма «Вітаємо з 8 Березня» . Учні заладу ласкаво і ніжно привітали мам зі святом

  

 *  *  *

06.03.2019   Учні пільгових категорій 1-4 класу взяли участь у благодійних заходах у м. Валки з нагоди Масляної.

   

 *  *  *

26.02.2019  Учні філії  Соляник Віталій, Новознова Юлія, Горват Крістіна (7-9 класи) взяли участь у районній краєзнавчій вікторині «Наша Батьківщина – Україна». Команда філії нагороджена грамотою Валківського районного ЦТКЕУМ. Фото-репортаж

 *  *  *

25.02.2019 Тиждень початквих класів

     В останній день тижня початкових класів серед учнів 1-4 класів проведено «День здоровя» під гаслом «Ми – спритні, сміливі, здорові!» (вч. Бондар М.М., класоводи Кравець М.В., Вязовіченко Г.П.). Змагалися команди «Спритні» та «Сміливі».   Веселі естафети, змагання на спритність,  вікторина «За здоровий спосіб життя» - все це зробило свято надзвичайно яскравим, веселим і корисним. Перемогли «Спритні», але всі отримали нагороди – дипломи і набори пазлів від класних керівників. Дякуємо за змістовні заходи тижня, за веселий настрій і радість дітей! Фото - репортаж

 *  *  *

21.02.2019  Тиждень початкових класів:

 • Відкритий урок у 2-3 класі-комплекті з предмету «Я у світі» на тему: «Символи держави: Герб, Прапор, Гімн. Громадяни України» (вч. Вязовіченко Г.П.).
 • Відкритий виховний захід у 1-4 класах до Міжнародного дня рідної мови на тему: «Рідна мова – диво калинове» (вч. Вязовіченко Г.П.). Змагалися команди «Калина» і «Верба». Перемогла «Калина». Дякуємо учасникам заходу за хороші знання та любов до рідної мови. Фото-репортаж.

 *  *  *

21.02.2019 До Міжнародного дня рідної мови у закладі проведено мовний КВК на тему: «Рідну мову, як матір, любіть» ( вч. Козинчук З.О., класні керівники). Змагалися команди «Грамотії» (хлопці) і «Всезнайки» (дівчата).  Гра закінчилася з  рахунком 33:33, хлопці не програли дівчатам, усі були веселими і кмітливими, а головне – знавцями рідної мови. Дякуємо усім за любов до рідної мови! Фото-репортаж.

 *  *  *

20.02.2019  День памяті Героїв Небесної сотні у закладі проведено заходи:

 • класні години на тему: «Герої не вмирають» (класні керівники);
 • екскурсія до шкільної експозиції «Небесна сотня»;
 • перегляд виставки книг . Фото-репортаж

   *  *  *

Тиждень початкових класів.

19.02.2019 В рамках тижня проведено гру-вікторину на тему: «Природа рідного краю» для учнів 1-4 класів ( вч. Вязовіченко Г.П.). Дякуємо учням за знання природи та любов до рідного краю.

18.02.2019    Учні 1-4 класів взяли участь у вікторині на тему: «В гості казка завітала» (вч. Онопченко Л.Є.).  Команда «Колобок» перемогла команду «Ріпка» з рахунком 32-31.  Вітаємо розумних, веселих, кмітливих учасників гри.

18.02.2019    В рамках тижня у 4 класі проведено відкритий урок з читання на тему «Музей «Заповіту» Т.Г.Шевченка у Переяславі» ( вч. Кравець М.В.). Фото-репортаж

*  *  *

15.02.2019  До Дня вшанування учасників бойових дій на теритторії інших країн  у закладі проведено:

 • спільно з сільською бібліотекою інформаційну хвилину «Заради життя на землі» (3-7 класи, Хорошевська Т.М., класні керівники);
 • урок мужності «Час і досі не загоїв рани…»  (8 клас Бондар М.М.)
 • година спілкування: «Воїни-інтернаціоналісти –  наші земляки» (7 клас, Ляшенко І.М.)
 • класна  година «Мій біль – Афганістан» (3,4 класи, класні керівники).
 • 5 -7 класах проведено годину спілкування на тему: «Афганістан – вічний біль у серці України» (вчитель Ладоненко В.О.Фото-репортаж.

*  *  *

14.02.2019     До дня закоханих… Інтелектуально-розважальна програма: «Хто крутіший?» Конкурси, калелйдоскоп талантів, вірші про кохання- все пройшло цікаво, весело. Перемогли, звичайно ж, дівчатка. Фото-репортаж.

*  *  *

11.02.2019 Конкурс малюнків на тему: «Кращий пожежний – це ти обережний»Переможці шкільного конкурсу: Новознова Юлія (8клас), Дорожко Вікторія (8 клас), Кравець Даря (3 клас) взяли участь у районній виставці та нагороджені Грамотами Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області  за активну участь  у конкурсі. Фото-репортаж.

*  *  *

5 лютого 2019 року З нагоди Дня безпечного інтернету та з метою підвищення освіченості з питань безпеки використання цифрових технологій у закладі було проведено урок для учнів 7-9-х класів на тему: «10 золотих правил безпечного інтернету» (вч.Ляшенко І.М.).

*  *  *

30.01.2019 День англійської мови. Цікаві заходи: конкурс віршів,  пісень, загадок, презентації до кожного конкурсу і надзвичайно красивий Флешмоб «Англійська! Так!» - це все подарувала нам вчитель англійської мови Чайка Н.М. разом з усіма учнями 1-7 класів. Учні отримали солодкі призи та дипломи! Радості не було меж! Дякуємо! Фото-репортаж

*  *  *

29.01.2019  У закладі проведено засідання батьківського лекторію. Присутні батьки заслухали лекції на тему: «Шкільний та домашній булінг. Шляхи його профілактики» (Курильчик Н.Д.), «Сімейні цінності, їх роль у вихованні дитин»  (Ладоненко В.О.).) Фото-репортаж

*  *  *

28.01.2019  До Дня памяті Героїв Крут у закладі були проведені Фото-репортаж:

 • Година спілкування учні 1-4 класів у сільській бібліотеці (бібліотекар Хорошевська Т.М.). Учні   переглянули виставку книг та прослухали цікаву розповідь про історичні події України.
 • Класна година у 2-4 класах (вч. Кравець М.В.)
 • Класна година у 7 класі (вч. Ляшенко І.М., бібліотекар Хорошевіська Т.М.).
 • Класна година у 5 класі (вч. Ладоненко В.О.).

*  *  *

22.01.2019     До Дня Соборності України проведено години спілкування:

 • у 2-4 класах  на тему: «Україна – єдина країна» (вч. Кравець М.В.)
 • у 5-9 класах  на тему: «Одна єдина соборна Україна» (вчитель Положій С.В.). Фото-репортаж

*  *  *

14.01.2019 До 117-річчя від дня народження письменника--земляка Василя Минка у закладі проведено усний журнал на тему: «Добридень, земле Василя Минка»  для учнів 5-9 класів (вчитель Козинчук З.О.).Учні перегорнули сторінки життєпису письменника, переглянули презентації, виставку книг, читали вірші про В.Минка. Фото-репортаж

*  *  *

14.01.2019   Щедрує Минківська філія! З Новим роком!  З Василем та Меланкою! Усім – міцного здоров’я, успіхів, миру! Фото-репортаж 

*  *  *

11.01.2019  Лижна підготовка на уроках фізичної культури (вчитель Бондар М.М.)  Щороку учні чекають з нетерпінням зимової сніжної пори і – на лижі… Радості немає меж. Фото-репортаж

*  *  *

26.12.2018   Новорічні та Різдвяні дива продовжуються… У закладі  пройшов Новорічний ранок. До дітей завітали  герої новорічних казок. Діти зустрілися з улюбленими казковими героями та отримали подарунки від Генерального директора СТОВ «Лан»  Байрачного С.Ф., ПП Москаленко Т.М., Шепель Ю.І. Минківський сільський голова Михалицька Н.М. вручила учням закладу дитячу літературу. Фото-репортаж.

*  *  *

21.12.2018    У гості до учнів закладу завітав начальник Валківського відділку поліції Жидовцев Я.В. Разом з працівниками поліції вони привітали працівників закладу з  Новим роком та пригостили дітей солодощами. Свято продовжується…

*  *  *

19.12.2018  З днем Святого Миколая учнів закладу привітала  Минківський сільський голова Михалицька Н.М. солодощами та побажаннями успіхів у навчанні .Цього ж дня учні  1-5 класів взяли участь у святковій програмі  у м. Валки. Фото-репортаж дня

*  *  *

18.12.2018  Учні закладу взяли участь у проведенні дня предметів естетичного циклу та трудового навчання у  Валківському ліцеї. Фото-репортаж дня.

*  *  *

14.12.2018 у закладі пройшли  заходи, присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Фото.

*  *  *

14.12.2018  Для учнів 5-7 класів в рамках тижня права проведено годину спілкування на тему: «Я маю право знати свої права» (Ладоненко В.О.) Фото.

*  *  *

В період з 25 листопада по 10 грудня  2018 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у закладі проведено класні години на теми: «Насильству – НІ!», «Вчимося толерантності», «Стоп насильству» (класні керівники) та тематичні години спілкування до Дня боротьби зі СНІДом. Переглянути фотозвіт.

*  *  *

06.12.2018   До Дня Збройних Сил України у закладі проведено класні години, літературно-музичну композицію «Захисники України». Учні закладу підготували  вітання воїнів ЗСУ – учасників АТО, виставку малюнків. Перепройштиглянути фотозвіт.

*  *  *

05.12.2018   Зустріч учнів та педагогів закладу  з начальником відділу «Валківського бюро правової допомоги» Шульжик Т.О. та фахівцем із соціальної роботи Валківського РЦ СССДМ. Проведено правовий урок на тему: «Стоп Булінг». Фото 1, фото 2.

*  *  *

23.11.2018   До Дня пам’яті жертв голодомору проведені години спілкування: Переглянути фото

- 5-7 класи. Екскурсія учнів 5-7 класів до шкільного краєзнавчого музею. Тема екскурсії: «1932-1933 роки Шлях на Голгофу». Учні торкнулися трагічних сторінок історії нашого краю 1932-1933 років  (Козинчук З.О., Ляшенко І.М.)

- 8 клас. Урок – реквієм «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього» (Бондар М.М.)

*  *  *

22.11.2018    Міні-проект «Забезпечення харчування учнів – основа здоров’я дітей та ознака нової української школи» -  РЕАЛІЗОВАНО. Переглянути фото

*  *  *

21.11.2018    Виставка дитячих робіт  «Природа – чарівниця» Переглянути фото

*  *  *

21.11.2018 У 6-7 класах проведено годину спілкування: «Живи, Україно, живи для краси, для правди, для віри» (бібліотекар сільської бібліотеки Хорошевська Т.М., класні керівники). Переглянути фото

*  *  *

20.11.2018  У 6-8 класах  проведена класна година: «21 листопада – День Гідності та Свободи»  Переглянути фото

*  *  *

09.11.2018  До Дня української писемності та мови  учні 5-9 класів та вчителі закладу взяли участь у написанні  радіодиктанту національної єдності "Крила України". Учні 3-4 класів цього дня написали тематичний диктант. Фото- матеріали до Дня української писемності і мови.

*  *  *

08.11.2018  До Дня української писемності та мови у 1-4 класах пройшли бесіди та вікторина на тему: «Знавці української мови». Змагалися команди «Мовознавці» та «Розумники». Команди набрали однакову кількість балів, діти отримали солодкі подарунки.Проведена година спілкування (1 клас)  «Рідна мова калинова»

*  *  *

07.11.2018 р. Конкурс загадок про природу на тему: «В усі пори року приваблива земля» (1-4 класи).  Переможці  конкурсу: Вороніна К. – І місце, Коваленко А. і Зікєєв Я. – ІІ місце, Гірник Д. – ІІІ місце. Фото1, фото2, фото3.

*  *  *

06.11.2018   День Здоров’я у 1-4 класах. Змагалися команди «Спритні» та  «Відважні». Перемогли «Спритні» Фото 1, фото 2, фото3..

*  *  *

02.11.2018   Бібліотечний урок на тему: «Людина красна не словами, а добрими ділами»   (бібліотекар Онопченко Л.Є.) Фото.

*  *  *

01.11.2018     Учні 2-5 класів  взяли участь у творчому проекті «Лети, наша пісне!», що проходив у Валківському ліцеї. Фото 1, Фото 2

 

*  *  *

12.10.2018   Екскурсія учнів 5-9 класів до сільської бібліотеки на тему: «Із історії Минківської сільської бібліотеки» (бібліотекар Хорошевська Т.М.) Переглянути фото.

*  *  *

12.10.2018  Пройшли години спілкування , приурочені до Дня захисника України (6,7 класи, кл. кер. Козинчук З.О.)

*  *  *

11.10.2018  Спортивні змагання до Дня захисника України. Учасник АТО Тугай О.М. – головний суддя змагань. Переможець команда «Отамани», капітан – Полтавський Богдан (вчитель Бондар М.М.) Переглянути фото.

*  *  *

11.10.2018   Зустріч учнів закладу  з учасником АТО,  колишнім випускником закладу Тугаєм О.М. (кл. кер. Ладоненко В.О.).  Від учнів закладу  Тугаю О.М. – подяка та найщиріші побажання. Переглянути фото.

*  *  *

10.10.2018    Екскурсія учнів 1-4  класів до сільської бібліотеки на тему: «Новинки дитячої літератури» (бібліотекар Хорошевська Т.М.) Переглянути фото.

*  *  *

10.10.2018  В рамках місячника шкільних бібліотек учні переглянули презентації про життя В.Сухомлинського

*  *  *

10.10.2018   Участь учнів закладу у районних спортивних змаганнях з легкої атлетики. Дякуємо команді закладу та вчителеві Бондар М.М.

*  *  *

10.10.2018   До Дня захисника Вітчизни.   Ніхто не забутий, ніщо не забуто…Учні закладу біля  братської могили загиблих воїнів.  Фото

*  *  *

09.10.2018  До Дня захисника Вітчизни Фото

 • Екскурсія  учнів 1-7 класів до шкільного музею. Перегляд експозицій, присвячених захисникам Вітчизни. 
 • Класна година у 6-7 класах на тему: «Відвага, мужність крізь покоління» Виставка книг у шкільній бібліотеці до Дня захисника Вітчизни.

*  *  *

08.10.2018 До Дня захисника Вітчизни.  Година спілкування у 1-4 класах на тему: «Козацькому роду нема переводу»

*  *  *

05.10.2018   Зустріч учнів закладу  з майстром Валківського РЕМ Савченком В.Є. Бесіда на тему: «Небезпека електроенергії. Правила безпечної поведінки при виявленні обривів електричних проводів» Фото.

*  *  *

05.10.2018     Учителя-пенсіонера  Корсун А.П. з Днем вчителя вітають учні закладу. Фото

*  *  *

05.10.2018   Учителю! Перед іменем твоїм…    Педагогів вітають учні  закладу, які підготували дуже ніжну  і  хвилюючу  концертну програму.  Дякуємо дорогим нашим учням та батькам за теплі слова, талановите виконання вітань, вірність рідній школі. Переглянути фото

*  *  *

04.10.2018     Участь праціваників закладу у районних заходах  до Дня працівників освіти.Вітаємо учителя фізичної культури Бондар М.М. з нагородженням  Грамотою відділу освіти Валківської РДА за високий  професіоналізм  та з нагоди Дня працівників освіти. Переглянути фото

*  *  *

03.10.2018  Учні закладу взяли участь у районних змаганнях з настільного тенісу. Переглянути фото.

*  *  *

01.10.2018   Відкриттю місячника бібліотек присвячено шкільну лінійку, виставку книг, презентації. Фото.

*  *  *

28.09.2018    Учні закладу у сільській бібліотеці. Бібліотекар Хорошевська Т.М. проводить бібліотечний урок із історії Минківської сільської бібліотеки.

*  *  *

27.09.2018  Батьківські збори у 2-4 класах (Вязовіченко Г.П., Кравець М.В.)

 

*  *  *

26.09.2018   Флешмоб до Дня Європейських мов.

  

*  *  *

24.09.2018  За кошти  Минківської сільської ради у закладі обладнано   зупинку для шкільного автобуса та лавки для відпочинку дітей.

Дякуємо голові сільської ради Михалицькій Н.М. та депутатам ради за турботу про дітей!

 

*  *  *

21.09.2018  Районні змагання зі спортивного туризму серед працівників закладів освіти Валківського району. Команда у складі педагогів Бондар М.М., Ладоненко В.О., Онопченко Л.Є., Кравець М.В., Положій В.В. зайняли 6 загальнокомандне місце. Дякуємо! Вітаємо!

*  *  *

21.09.2018  Класні години у 1-4 класах  до Всесвітнього Дня Миру

   

*  *  *

21.09.2018   Конкурс малюнку на ас

Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2019
Використовуються технології uCoz