Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Нд, 20.05.2018, 21:37..........

Гонтів`ярська філія

Валківського ліцею імені О.Масельського

Адреса:  вул. Полтавська,101, м.Валки, Валківський район, Харківска область, Україна, 63001

Телефон: (5753)5-18-66 Е-mail:gontivyar@i.ua

Завідувач філії: Богатир Клара Андріївна

Стара версія сайту

Розклади уроків на 2017-2018 навчальний рік

основний розклад  індивідуальне навчання

Режим роботи

закладу

Учнівське

самоврядування

Наші досягнення

Н О В И Н И      Ф І Л І Ї:

17 травня 2018 року учні закладу відзначили День вишиванки

*   *   *

16 травня 2018 року учні закладу взяли участь у святковому концерті до Дня матері, що проходив у Гонтово-Ярському сільському клубі

*   *   *

16 травня 2018 року старший інспектор Валківського РВ з питань пробації , старший лейтенант внутрішньої служби Н.О. Колісник, старший інспектор ВПГУНП в Харківській області, капрал поліції С.Толстих та головний спеціаліст ССД Валківської райдержадміністрації Власенко Р.Р., провели профілактичну бесіду щодо недопущення скоєння протиправної поведінки та продемонстрували фільм "Почуй мене"

*   *   *

9 травня 2018 року учні та працівники закладу взяли участь у заходах щодо відзначення Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що проходили в селах Старі Валки та Гонтів Яр.

*   *   *

8 травня 2018 року у закладі пройшли спортивні змагання "Майбутні захисники Вітчизни" та проведено виставку малюнків до Дня Перемоги

*   *   *

7 та 8 травня 2018 року учні закладу відвідали та привітали зі святом Перемоги Строменко О.М. та Кальницького Л.М, очевидців подій ІІ Світової війни, дітей війни, Шпитального О.К та  Ольховського І.І., ветеранів ІІ Світової війни.

*   *   *

4 травня 2018 року учні та працівники закладу відвідали екопарк О.Фельдмана за підтримки директора ТОВ "ССК ТМ" Зоріної І.В.

*   *   *

3 травня 2018 року команда Гонтів'ярської філії Валківського ліцею імені О.Масельського виборола ІІ місцесеред команд ІІ групи у змаганнях районного етапу Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Старти надій - 2018».

*   *   *

27 квітня 2018 року у закладі проходили заходи до Всесвітнього Дня охорони праці:

• лінійка під девізом "Захищене і здорове покоління";

*   *   *

25 квітня 2018 року у закладі проведено інструктаж на протипожежну тематику, а також було відпрацьовано план евакуації на випадок пожежі з інспектором Валківського МНС Марющенко В.С.

*   *   *

25 квітня 2018 року у закладі проведено профілактичні бесіди:

• "Кримінальні та адміністративні правопорушення" (ДОП Валківського ВП ГУНП в Харківській області, старший лейтенант поліції Полюхович В.А.);

*   *   *

24 квітня 2018 року учні закладу зустрілися з Комірним В.А., учасником ліквідації на Чорнобильській АЕС

*   *   *

Учні закладу долучилися до акції "За чисте довкілля".

*   *   *

20 квітня 2018 року у закладі пройшов День цивільного захисту,  об’єктового тренування та відпрацювання дій на випадок пожежі

*   *   *

11 квітня 2018 року у закладі пройшли години спілкування, приурочені до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

*   *   *

6 квітня 2018 року учні закладу виготовили вітальні листівки та писанки для Великоднього дерева.

*   *   *

6 квітня 2018 року у закладі пройшли заходи жо Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру (Переглянути Фото1, Фото2)

*   *   *

5 квітня 2018 року у закладі проведено бесіди до Всесвітнього дня здоров`я. (Переглянути Фото)

*   *   *

4 квітня 2018 року у закладі відбулося Свято Весни і Краси (Переглянути Фото1, Фото2, Фото 3, Фото 4)

*   *   *

16 березня 2018 року у закладі пройшов конкурс читців "Іду душею до Тараса"

*   *   *

15 березня 2018 року в закладі пройшла година спілкування "В.М. Чорновіл - постать на зламі епохи"

*   *   *

21 лютого 2018 року у закладі пройшли заходи до Міжнародного дня рідної мови: тематична лінійка та диктант.

*   *   *

20 лютого 2018 року у закладі відбулися заходи до Дня пам’яті небесної сотні: тематична лінійка з хвилиною мовчання та години спілкування.

17 лютого 2018 року колектив закладу взяв участь у районному заході до Масляної

*   *   *

15 лютого 2018 року в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-а річниці виведення військ з Афганістану у закладі відбувся захід за участі Васильця Л.М.,Огієнка М.А., Груби Ю.С.. Лісконога С.І. Гостям був подарований святковий концерт  учнями школи та хоровим колективом Гонтово-Ярського сільського клубу «Смерека»

*   *   *

9 лютого 2018 року у закладі відбулося спортивне свято "Мама, тато і я - спортивна сім`я". Перемогу виборола сім`я Субботіних (2 клас).

*   *   *

29 січня 2018 року у закладі пройшли заходи до Дня пам’яті Героїв Крут: тематична лінійка та години спілкування.

*   *   *

22 січня 2018 року у закладі пройшли заходи до Дня Соборності України: тематична лінійка та години спілкування.

*   *   *

30 грудня 2017 року учні закладу взяли участь у новорічному концерті, що проходив у Гонтово-Ярському сільському клубі. Фотоматеріали можна переглянути за цим посиланням.

*   *   *

28 та 29 грудня 2017 року у закладі пройшли новорічні святкові концерти. Фотоматеріали можна переглянути за цим посиланням.

*   *   *

Напередодні новорічних свят у закладі пройшла виставка композицій "Замість ялинки новорічний букет"

*   *   *

19 грудня 2017 року учні філії взяли участь у заходах до Дня Святого Миколая.

З екскурсійною поїздкою учні та вчителі закладу провели День здоров`я, відвідавши м. Харків - розважальний центр "Шато Ледо", де діти каталися на роликах та ковзанах, грали в боулінг, переглядали фільм 7Д.

А учні 1-4 класів взяли участь у відкритті ялинки Валківського міського голови .

*   *   *

18 грудня 2017 року Зоріна І.В., директор ТОВ "ТМ ССК", привітала всіх учнів філії з Днем Святого Миколая і подарувала їм солодощі.

«  Травень 2018  »