Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Вт, 17.10.2017, 11:42..........

Форма входу
Меню сайту
Категорії розділу
Культурні події ліцею [107]
Спортивні події ліцею [69]
Візити [44]
Різне [166]
Освітні події ліцею [234]
Героїко-патріотичне виховання [115]
Бібліотека [19]
Дитяча творчість [37]
Конкурсне приймання до ліцею [1]
ЗНО 2016 [6]
Маленькі зірочки великого товариства [2]
PISA
Національна дитяча гаряча лінія

Бібліотечні новини

«Щастя, здоров'я», — без цих слів не обходиться жодне побажання. Тому, з одного боку, вони стали такими банальними, проте з іншого — це і є найважливіше у житті. Однак більшість людей розуміє, як чудово бути здоровим, тільки тоді, коли страждає від хвороби.

І нам потрібно нагадати усім: про свій організм і своє самопочуття треба піклуватися постійно.  Бібліотека ліцею ім. О. Масельського цілком змогла переконати всіх у цьому – влаштувала акцію «Корзинка здоров’я». Під гаслом   « В корзину руку протягни, народну мудрість осягни» ми запропонували учасникам пригадати якнайбільше прислів'їв, приказок і крилатих висловів про здоров'я. Дана акція пройшла з 1 по 10 жовтня 2017 року  в рамках Всеукраїнського місячника  шкільних бібліотек – 2017.

      

 

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотк-2017 бібліотекою Валківського ліцею ім. О.Масельського серед учнів початкових класів був організований перегляд мультфільмів про спорт. Зокрема діти зустрілися з невгамовною пустункою Машею та її найкращим  другом Медведем.

Обзавестися правильними звичками і почати вести здоровий спосіб життя під силу кожному. Існує думка, що себе можна привчити до якої-небудь дії, якщо виконувати її 21 день поспіль. Після цього терміну ваші дії будуть "записані" на підсвідомому рівні і виконуватимуться автоматично. В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек – 2017 бібліотекою ліцею був організований перегляд соціальних роликів про здоров’я та здоровий спосіб життя. Мета перегляду: Обзавестися правильними звичками і почати вести здоровий спосіб життя під силу кожному, головне правильно діяти і слідувати всім основним принципам здорового способу життя.

 

9 жовтня 2017 року в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек - 2017 та з метою з реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя бібліотекою Валківського ліцею ім.О.Масельського були організовані тематичні виставки літератури на теми:

* Моє здоров’я

* Батькам про дітей

10 жовтян 2017 року в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек бібліотекою Валківського ліцею ім. О.Масельського був організований перегляд бук трейлерів :

  • Олімпійське сузір’я України
  • Енциклопедія олімпійського спорту
  • О спорт, ти – світ

      

 

Сьогодні ні для кого не секрет, що в житті немає нічого важливішого, ніж здоров’я, адже саме завдяки хорошому самопочуттю людина може насолоджуватися своїми досягненнями. Багато людей чудово знають гідності здорового способу життя, але, незважаючи на це, обмежуються лише короткими дієтами, час від часу ходять у тренажерний зал, відвідують лікаря, тільки коли щось заболить і намагаються кинути палити. На сторінках книг, журналів та інтернет-сайтів можна знайти безліч цікавих статей та інформації, єдиною метою яких є заклик дбати про себе і про свій організм.

9-11 жовтня 2017 року в рамках Всеукраїнського місячника  шкільних бібліотек – 2017 та з метою  розвивати правильні погляди на життя і вміти дотримуватися принципової позиції щодо власного здоров’я, виховувати хороші звички, які сприяють зміцненню здоров’я, бібліотекою Валківського ліцею ім. О.Масельського розроблено та створено буклети з рекомендаційними списками літератури, а саме:

* Наркоманія – дорога в прірву

* Мистецтво бути здоровим

* Шкідливі звички: міраж і дійсність

* Алкоголь і підліток

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2017

Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства. Швидкі темпи зростання захворюваності та інвалідності дітей шкільного віку, недотримання гігієнічних нормативів щодо навколишнього середовища, в якому перебувають діти, незбалансованість харчування, дефіцит мікроелементів і вітамінів, гіподинамія, травматизм, тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв, токсичних і наркотичних речовин, ранній початок статевого життя, недостатній рівень сформованості навичок безпеки життєдіяльності, поширення ВІЛ-інфекції, туберкульозу, захворювань, що передаються статевим шляхом тощо, потребують посилення роботи в навчальних закладах з формування в учнів навичок здорового способу життя. Сьогодні як ніколи потрібні нові підходи й шляхи до усвідомлення учнівською молоддю необхідності зміцнення здоров’я, розвитку культури здоров’я.

Мета цьогорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек сприяти:

ü пошуку ефективних шляхів розв’язання проблеми соціального здоров’я молоді засобами бібліотечної роботи;

ü реалізації основних пріоритетів Нової української школи, а саме:

ü формуванню в учнів уміння розумно і раціонально користуватися природними ресурсами,

ü усвідомленню ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатності і бажання дотримуватися здорового способу життя.

Термін проведення:

1 - 31 жовтня 2017 року

Гасло місячника:

"Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя"

Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2017
Використовуються технології uCoz