Головна | Реєстрація | Вхід | RSS Пн, 23.10.2017, 17:09..........

Сенат

Національна дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей.

«Гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей.

Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України).

З 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл)

УВАГА!!! Учням 9-11 класів

Ти, маєш лідерські здібності і хочеш їх розвивати, тоді заповнюй анкету і приєднуйся до нас.

Прийом анкет з  з 1 по 29 вересня 2017 року. За додатковою інформацією звертайтеся в каб. 104

Сенат "Старшокласник"

Анкета

За ініціативою шкільної адміністрації та учителя правознавства Бонь Ірини Анатоліївни з метою сприяння формуванню в учнів  активної життєвої позиції, а також надання можливості реалізації певними учнями своїх лідерських здібностей та залучення щонайбільшої кількості учнів ліцею до участі в житті навчального закладу у 2007 році був заснований шкільний сенат.

Напрямки роботи центрів:

Центр дозвілля:

Надання допомоги у проведенні предметних тижнів і тематичних вечорів. Проведення змістовного дозвілля. Залучення учнів до підготовки і проведення творчих справ, розважальних програм. Проведення традиційних загально шкільних свят. Пропагування здорового способу життя. Організація спортивних конкурсів. Проведення туристичних походів, змагань.

Центр довіри (складається з 2 напрямків - консультаційного та волонтерського):

Забезпечення сприятливого психологічного клімату в колективі ліцею. Робота з порушниками дисципліни і порядку. Вирішення конфліктних ситуацій, які виникають в процесі взаємодії між учасниками навчально-виховного процесу. Нагляд за дотриманням культури поведінки. Контроль за відвідуванням уроків. Здійснення антитютюнової, антиалкогольної, антинаркотичної роботи.

Центр інформації:

Вивчення думки учнів про шкільне життя. Розвиток мовної культури та культури спілкування. Поширення інформації з різних галузей науки. Інформування про творчі справи ліцею, про рішення сенату старшокласників. Оформлення плакатів, стінгазет, оголошень, випуск шкільної газети, проведення радіо лінійки. Чергові засідання сенату відбуваються один раз на місяць. Загальні збори старшокласників відбуваються один раз на рік.

«  Жовтень 2017  »